“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

Fotomākslinieks Jānis Baumanis dāvājis GARAmūzikas projektam divas lielisku fotogrāfiju sērijas - Lībagu impresijas un strazdi Strazdei. Patreiz mākslinieks strādā pie darbu kopām par  Mundigciemu un Stendes dievnamu. Arī šie darbi tiks publicēti mūsu vietnē.

 

Esmu dzimis 1950.gadā Saldū. Bērnību un skolas gadus pavadīju Limbažu rajona Liepupes pagastā. Pēc Kandavas tehnikuma beigšanas un dienesta armijā manas darba gaitas sākas Tukuma meliorācijā. Ilgi gadi nostrādāti Lībagu kolhozā un Stendes SIS par autoelektriķi. Esmu precējies,ir trīs bērni. Ar fotoaparātu esmu draugos kopš skolas laikiem. Vaļasprieks - fotogrāfija. Pašmācības ceļā apgūta gan analogā,gan digitālā fotogrāfija. Tematiski mani vairāk saista dokumentālā un dabas fotogrāfija. Ar pieejamo tehniku (Nikon D60, Cannon S5IS) cenšos fiksēt dažādus notikumus un dabas skatus, pievēršot arī uzmanību darbu kvalitātei. Svarīgi lai darbi patiktu arī skatītājiem.


Daudz fotogrāfiju tiek publicētas interneta vietnēs:

http://www.poga.lv/photos/0pis/ ~7000 fotogrāfiju

http://www.fotoblog.lv/opis/ ~700   fotogrāfiju

http://www.draugiem.lv/ ~2000 fotogrāfiju

Kontakti : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Google Translate

NURME – 2014