“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

detala2

Zane Zvirgzdiņa ar lielu bļāvienu un lielām matu sprogām pasaulē ieradās 1986. gada 23. jūnijā Talsos. Šobrīd bez bļaušanas un nu jau mazākām sprogām dzīvo Laucienē un strādā Talsu novada Laucienes pagasta kultūras namā.

 

Divas no manas līdzšinējās dzīves lielākajām mīlestībām ir mūzika un literatūra. Diemžēl nostiprināt savu mīlestību pret mūziku ar attiecīgu izglītību nav izdevies, bet literatūra un valoda bijušas tuvākās līdzgaitnieces studiju laikā Latvijas Universitātes toreizējā Filoloģijas fakultātē. Paralēli studijām tika „apostīts gaiss” žurnālistikas lauciņā, kurā ir vēlme rosīties kaut kad nākotnē, kad dzīve atkal sāks mest līkločus un piespēlēs attiecīgas iespējas. Šobrīd  dzīvoju Laucienē un ikdiena paskrien kaut kur starp jestriem vēlu vakaru kultūras nama kolektīvu mēģinājumiem, papīru strēķiem, kas nemitīgi jārada, jākārto un jāpārkārto, aizdambētām izlietnēm, budžeta tāmēm un simts vatu spuldzītes smaidiem, kad uz pasākumu sanākuši apmkelētāji un atkal pienācis brīdis kāpt uz skatuves dēļiem.

 

Ārpus ikdienas „baterijas uzlādēt” palīdz pavisam vienkāršas lietas – ciemošanās pie omes, kur līdz ar pasaulē garšīgāko zemeņu ievārījumu arī piepildošs siltums pakrūtē garantēts, pasataiga gar jūru, pacilājošs koncerts vai vienkārši dīks mājas miers, kad līdzās tējas krūze, bet rokās vēl nelasīta grāmata.

 

Šobrīd dzīvē radusies vēl viena sadaļa – Gara mūzikas projekts, kurš aizrauj, mazliet satrauc, mazliet baida, bet rūp un interesē.

 

Raibu raibiem dzīpariem pierakstījies mans vēl ne divus gadus ilgais piedzīvojums šajā pusē, bet laikam jau jāpiekrīt Mārim Čaklajam, kurš teicis: „Es esmu bagāts - man pieder viss, kas ar mani ir noticis.”

Google Translate

NURME – 2014