“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

Jau otro gadu GARAmuzikas pasākumā muzicē lieliskā Ulmaņu ģimene.

Inta – menedžere – administratore, Armands - lielisks mūziķis, kura rokās ieskanas katrs instruments, bet ar sevišķu spozmi skan beļģa – dinantieša Saksa radītais instruments – saksofons. Dēls – Kaspars – brīnišķīga kontrtenora īpašnieks - prasmīgs sava „instrumenta” pārvaldītājs un kopējs. Šogad GARAmuzikas pasākumā dzirdēsim Ulmaņu Ģimenes speciāli sagatavotu solo programmu. Paldies.


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/ArmandsUlmanis/

KONTAKTI

Tālrunis: +371 26314135, +371 29439553
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Mājas lapa: www.studijafa.lv

 

Armands Ulmanis ir mūziķis jau trešajā paaudzē. Dzimis 1962.gada 30.jūnijā Stendē. Tēvs Jānis savas darbdienas vadīja Stendes dzelzceļa stacijā un brīvajos brīžos spēlēja tūbu Talsu mežrūpniecības pūtēju orķestrī. Armands mācījās Stendes 9-gadīgajā skolā un Talsu mūzikas skolā pūšamo instrumentu klasē klarnetes spēli pie pedagoga Jāņa Osīša. Pēc skolas beigšanas mācības turpināja Ventspils mūzikas vidusskolā pūšamo instrumentu nodaļā, kuru absolvēja 1981.gadā kā pilntiesīgs orķestra artists un pedagogs. Armands atgriezās dzimtajās mājās un tajā pašā gadā uzsāka darba gaitas Talsu bērnu mūzikas skolā, kur mācīja skolēniem pūšamos instrumentus. Viens no pirmajiem skolniekiem Armandam bija jaunākais brālis Zigmārs, kurš ir absolvējis Mūzikas akadēmiju un daudzus gadus dziedāja korī ‘’Latvija”. Paralēli Armands vadīja Stendes vokāli instrumentālo ansambli, vēlāk pieņēma uzaicinājumu spēlēt Lattelecom ansamblī „HALO”.

Strādājot Talsu bērnu mūzikas skolā kopā ar vairākiem pedagogiem strādāja ar skolēnu diksilendu „Sprīdīši” .

Latvijā notika pārmaiņas gan politiskajā, gan ekonomiskajā jomā un tas ietekmēja arī Armanda Ulmaņa tālāko izvēli. Pēc 15 nostrādātiem gadiem aizgājis no darba mūzikas skolā uzsāka tirdzniecības aģenta darbu dažādos Latvijas uzņēmumos.

Mūzika ir Armanda aizraušanās un pienākot krīzes gadiem valstī Armands atgriežas mūzikā ar daudz lielāku enerģiju un atdevi. Ir atsākts pedagoģiskais darbs mūzikas skolās. Par aicinājumu ir kļuvis priecēt klausītājus ar saksofona spēli  sarīkojumos. Kopā ar dēlu Kasparu, kuram tēta padoms ir bieži vajadzīgs, Armands dodas iepriecināt ļaudis Kurzemes Dievnamos un svinīgos pasākumos.

Sadarbībā ar Ingunu Vicinski Armands vada Stendes tautas nama sieviešu ansamblis ‘’Gaisma” un darbojas grupā ‘’Stende”. Grupa „Stende” Armanda vadībā ir sagatavojusi divas koncertprogrammas- „Mana tautasdziesma” un „Dziesmas Latvijai”. Jau vairāk kā divdesmit gadus  Armands ir grupas „Halo” solists un saksofonists.

Brīvajā laikā Armands labprāt kopā ar ģimeni ceļo strādā dārza darbus. Īpaši Armandam patīk audzēt gurķus un tomātus.

Populārzinātniskās filmas un grāmatas ir lietas, kas aizpilda Armanda brīvo laiku.

Google Translate

NURME – 2014