“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

GARAmuzika jau otro gadu priecājas, ka lielisks mūziķis – multitalants Raimonds Počs ir mūsu vidū. Ērģelnieks, pianists, pavadītājs, dziedātājs – tenors – solists.

Viņš vienlīdz profesionāli pārvalda šīs atšķirīgās „muzikālās stihijas”, viņa uzmanība koncentrējas mūzikas saturiskajās vērtībās, jo tehnisku grūtību viņa muzikālie talanti „nepazīst”... Neparastas darba spējas un spēja koncentrēties galvenajam ir viņa mākslinieciskā rakstura pamatā... Gaidam tikšanos ar Tevi.


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/Raimonds_Pocs/

Nodarbojos ar mūziku jau no četru gadu vecuma. Mana muzikālā izglītošanās aizsākās Jāzepa Mediņa bērnu mūzikas skolā, kur pie pedagoģes Guntas Melbārdes apguvu klavierspēli. Pēc mūzikas skolas absolvēšanas nolēmu ar mūziku nenodarboties un gadu pat nepiegāju pie klavierēm. Tad sapratu, ka izvēlētā programmētāja profesija īsti nesaskan ar manu raksturu, tādēļ nolēmu atgriezties pie mūzikas un pēc sagatavošanās gada sekmīgi iestājos Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā, kordiriģēšanas nodaļā. Studējot otrajā kursā, sāku strādāt par kormeistaru vīru korī Dziedonis kopā ar savu diriģēšanas pedagogu Robertu Liepiņu. Vidusskolas laikā, atklājot manas liriski-dramatiskā tenora perspektīvas, radās mana interese par operdziedāšanu, kas noveda pie tā, ka, ļoti daudzsološi beidzot Mediņus, es nevis turpināju mācības Jāzepa Vīola Latvijas Mūzikas akadēmijā, bet gadu veltīju savas vokālās tehnikas attīstīšanai privāti pie Rudītes Ruško. Šajā laikā arī nostiprināju savas praktiskās iemaņas kā diriģents, pedagogs strādājot Zaļenieku kultūras namā un Zaļenieku arodvidusskolā par ansambļu vadītāju, kā arī bērnudārzā par muzikālo audzinātāju. Pēc gada es iestājos mūzikas akadēmijā vokālajā nodaļā Airas Rūrānes klasē.

Pašlaik turpinu mācības mūzikas akadēmijā, joprojām esmu vīru kora Dziedonis otrais diriģents, un arī Rīgas Amatniecības vidusskolas jauktā kora kormeistars. Aktīvi darbojos Viestura Gaiļa vadītajā operstudijā Figaro, ar kuru esmu piedalījies Astora Pjacollas operā-tango Marija no Buenosairesas, Džordža Gēršvina operas Porgijs un Besa saīsinātajā uzvedumā, kā arī Jāņa Kalniņa bērnu operā Lolitas brīnumputns, kas nesen piedzīvoja atjaunojuma pirmuzvedumu Latvijas Nacionālajā operā.

 

KONTAKTI

Tālrunis: +371 26612855
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Google Translate

NURME – 2014