“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

GARAmuzikas pasākums vienmēr vēlējies, lai tas ietvertu sevī arī pilnveides, izziņas un mācību iespējas. 2012. gada 20. un 21. jūlijā Nacionālās apvienības koris paredzējis kora Vasaras nometni Talsos, kuru vadīs profesors Edgars Račevskis. 22. Jūlija Garamuzikas pasākumā dzirdēsim kora veikumu. Paldies.


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/NAK/

2012. gada 9. februārī skanot dziesmai „Līgodama upe nesa” dzima Maestro Edgara Račevska jaunā mīlestība – Nacionālās apvienības koris. Tas radās, lai savienotu ne tikai racionāli, bet arī nacionāli noskaņotus Latviešus. Kora sastāvā dzied ne tikai valstsvīri un sievas (Saeimas deputāti Raivis Blūmfelds un Dzintars Rasnačs u.c.), bet arī cilvēki, kuri ikdienā nav aktīvi iesaistījušies politikā.

Dziesma vieno Latviju, Latviešus, Latvietību...

Korī pulcējas cilvēki ar mērķi apgūt dziedātprasmi, iemācīties skaistākās Latviešu kora un tautasdziesmu apdares tā, lai – Maestro vārdiem runājot - nakts laikā pamostoties var nodziedāt jebkuru no Latviešu klasiskās kora mūzikas pērlēm.

Un ar katru jaunu uzstāšanos pārliecināmies, ka Edgars Račevskis ir paveicis neiespējamo! Cilvēki, kuri agrāk nav pat apzinājuši savas muzikālās spējas un dotības, nav dziedājuši - ieskandina Rīgas Latviešu biedrības nama zāles kopā ar pieredzējušiem dziedātājiem.

Tādos brīžos nozīme ir tikai mūzikai, tās „burtam un Garam”.

Mēs esam Latvieši.

Mēs Dziedam.

Laura Dabare. Nacionālās apvienības kora prezidente

KONTAKTI

Tālrunis: +371 29855688
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/NacionalasApvienibasKoris/

Google Translate

NURME – 2014