“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

2012. gada GARAmuzikas pasākumā piedalīsies „Kalēti” . Koris dziedās divas Jāņa Lūsēna dziesmas - "Man palīdzi", "Paši skaistākie vārdi", Otto Fišera - "Ja es būtu zvaniņš", Emīla Melngaiļa "Dievam pieder zeme", Ērika Ešenvalda dziesmas.


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/Kaleti/

Jauktā kora „Kalēti” dziedāšanas tradīcijas pirmsākumi ir meklējami vēl Latvijas brīvvalsts laikā un ar nelieliem pārtraukumiem koris savu darbību turpina vēl šobrīd. Koris savu aktīvās, nepārtrauktās darbības laika sākumu var uzskatīt 1999.gadu. Laiku pa laikam ir mainījies kora sastāvs un to vadītāji.

Pašlaik jau astoto sezonu kori, kura sastāvā ir 21 dalībnieks, vada diriģente Olita Mauerzaka. Koris regulāri ar koncertiem kuplina dažādus pagasta un novada pasākumus, piedalās Liepājas apriņķa organizētajos koncertos, ir katru vispārējo Latviešu Dziesmu svētku un Kurzemes Dziesmu svētku dalībnieks. 2006.gadā koris ar koncertu uzstājās Austrumbavārijā – Rēgensburgas pilsētas svētkos. Kora „Kalēti” repertuārā pārsvarā ir latviešu komponistu dziesmas un tautas dziesmas.

 

KONTAKTI

Diriģente Olita Maurzaka
Tālrunis: +371 63461596
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Google Translate

NURME – 2014