“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

2011.24.07. GARAmuzikas pasākumos klausītājus sajūsmināja kora uzstāšanās. Kopa jau apstiprinājusi līdzdalību 2012. gada GARAmuzikas pasākumos.

Putns

2011.gadā pateicoties Maestro Edgara Račevska degsmei aizvien radīt ko jaunu, izveidots Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris „Unigunde”. Pirmais mēģinājums notika 2011.gada 21.martā, dienā, kad vārda dienu svin Unigunde – tad arī jaunais koris ieguva nosaukumu „Unigunde”.
Tās sastāvu veido 15 mūziku mīlošas dziedātājas, kuru dzīves moto ir:

Mūzika ir pāri visam.

Lai arī kamerkoris ir jauns tomēr, „Unigunde” jau regulāri piedalās festivālos un sniedz koncertus daudzās Latvijas pilsētās, dzied baznīcās, ir piedalījusies GARAmūzikas festivālā Talsos, Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos Rīgā un Jāzepa Vītola Mūzikas dienās Gaujienā, Maestro Edgara Račevska jubilejas koncertā, Ziemassvētku koncertos visā Latvijā.

Kamerkoris savās koncertprogrammās iekļauj dažādu stilu skaņdarbus, īpaši pievēršoties tautasdziesmu apdarēm un komponista Edgara Račevska radītajām dziesmām. Lielu klausītāju atzinību guvis Precību dziesmu cikls, Ziemassvētku tradicionālās dziesmas, kā arī Baznīcas dziesmu cikls.
Kora kocertrepertuārā gada laikā ir turpat 100 skaņdarbi.
Kamerkoris Unigunde bieži dzied kopā ar Maestro vadīto Latviešu Biedrības Nama vīru kori, kas dibināts 1997. gada 1. martā un īsā laikā izveidojies par spēcīgu kolektīvu.
Brīvajā laikā kori mēdz kopā sanākt un jautri uzdziedāt tautā pazīstamas dziesmas, jo tikai mūzika ir tik emocionāla un vienlaikus racionāla, kas dod spēku un enerģiju atkal un atkal.

Kora sastāvs: Maija Apine, Zane Driņķe, Una Bērziņa, Aija Gulbe, Liene Račevska, Madara Rudzinska, Diāna Mežecka, Zane Marhele, Aiga Ose, Solvita Štrausa, Karmena Roze, Alise Dūče, Kristīne Lazdovska, Inese Lazdovska, Violeta Zaķe.

Rīgas Latviešu Biedrības kamerkoris "Unigunde"


Very Simple Image Gallery:
Could not find folder /home/muzika/public_html/images/stories/RigasLBkorisUnigunde/

Kontakti:  

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Tālrunis: +371 29187448

Google Translate

NURME – 2014