“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

Dzimis 1994.g. 10. maijā
2011. gada GARAmuzikas pasākuma dalībnieks Strazdes, Balgales, Nurmes, Stendes dievnamos. Piedalīsies 2012. gada GARAmuzikas pasākumā.

Piecu gadu vecumā vecmāmiņas viesistabā manu uzmanību saistīja klavieres. Sākumā tā bija vien pedāļu un taustiņu spaidīšana. Tad paziņoju, ka gribu spēlēt pa īstam, kā lielie. Iestājos Vidzemes Jūrmalas mūzikas skolā kur mana klavierskolotāja bija Agra Lāce. Nodarbības bija interesantas, tas mudināja nopietni pievērsties klavierspēlei, kas radīja iespēju piedalīties konkursos.

Lielākie panākumi bija Lietuvā – Druskininku starptautiskajā konkursā ''Mūzika bez robežām''. Kļuvu par trīskārtēju laureātu.
2009. gadā iestājos E. Dārziņa mūzikas vidusskolā. Mācījos pie Ligitas Muižarājas un Leldes Paulas. Mācības pie šīm skolotājām pilnveidoja manu muzikālo izjūtu un it īpaši tehniku.
2011. g. iestājos J. Mediņa mūzikas vidusskolas I kursā, kur apgūstu klavierspēli pie pasniedzējas Guntas Božas.
Man svarīga repertuāra izvēle. Jau no sestās klases izvēlos patīkamus un izprotamus skaņdarbus, tādus, kurus prieks un vēlme atskaņot.
Ar interesi klausos Johanu Sebastjanu Bahu. Patīk klasika un romantisms. Mani saista franču klaviermūzika, īpaši Kloda Debisī un Morisa Ravēla skaņdarbi, jo tie ir viegli, plūstoši, ieved citā pasaulē.
Vidusskolā sapratu, ka tā ir „mana sabiedrība”. Jaunieši, kas nodarbojas ar mūziku, stipri atšķiras no tiem, kam citas aizraušanās.
Viss atkarīgs no paša. Jo, ja man ir „laimējušies apstākļi”, tad jācenšas tos izmantot pēc iespējas lietderīgāk.

Koncertrepertuārs

J. Ivanovs - ''Skicējumi'' As dur, h mol
L. Garūta - 2 Prelūdijas
J.S. Bahs - Prelūdija un fūga c mol, E dur, B dur
K. Černi - Etīdes Op.740 No. 4., 8., 13., 17., 31., 32., 37., 41.
J. Haidns - Sonāte No. 38 (Hob. XVI/23)
F. Lists - Ungāru rapsodija No. 6.; Mierinājums No. 2, No. 3.
M. Ravēls - Oiseaux Triste; Pavane pour une infante defunte; Prelude

Kontakti:

T'alrunis: +371 67990272
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Google Translate

NURME – 2014