“Dievs dāvājis cilvēkam mūziku, kas palīdz mums ar Viņu un savā starpā satikties…” (J.Kundziņš)

Get Adobe Flash player

Talsu luterāņu Slavēšanas grupa ir 2012. gada GARAmuzikas dalībnieki.

Talsu LELB draudzes Slavēšanas grupas CD - "Autordziesmas" - klausīties - ŠEIT.

Mārtiņš Ķīvičs - bungas

Egita Ķīviča - akustiskā ģitāra, taustiņi, vokāls

Linda Vicinska - taustiņi, vokāls

Viktorija Boitmne - vijole, vokāls

Eduards Blumbahs – bass ģitāra

Kristaps Rāvičs - elektriskā ģitāra

Zane Neimane - saksofons


Anna Ķīviča - akustiskā ģitāra, taustiņi, vokāls

Ilva Šnore – bass ģitāra

Marta Millere - akustiskā ģitāra, vokāls

Gatis Jugāns - bungas un citi sitamie instrumenti

Mācītājs Mareks Ignats radīja Talsu luterāņu Slavēšanas grupu 2001. un 2002. gadu mijā, un vadīja to līdz 2008. gadam. Esam pateicīgi viņam, ka vēl aizvien viņš neliedz padomu, arī šodien labprāt muzicējam kopā. Viņš redzēja mācītāja misiju, ne šauri norobežojoties no sabiedrības dievnama sienās, bet sadarbībā ar jaunajiem draudzes locekļiem turpināja veidot un paplašināt mūžseno Baznīcas muzikālo tradīciju. Gadā Talsu luterāņu Slavēšanas grupa piedalās vairāk kā 50 pasākumos Talsu LELB draudzē, draudžu tematiskajos pasākumos, semināros, skolās, pansionātos, svinamajās dienās Talsos un visā Latvijā. Slavēšanas grupai ir divi muziķu sastāvi, kas labprāt apvienojas un muzicē kopā. Mūsu repertuārs ietver vairākus simtus skaņdarbu, jauki, ka grupu vadību uzņēmušās Egita Ķīviča un Anna Ķīviča. Patīk pašiem komponēt, dzejot, dziedāt, muzicēt, organizēt, turpinām savu muzikālo izglītību. Prieks muzicēt, jo jūtam draudzes, draudzes Padomes, mācītāja Māra Ludviga svētību un atbalstu. Visi grupas dalībnieki esam kristieši ar kalpojošām sirdīm, kas kopj savas attiecības ar Trīsvienīgo Dievu - apmeklē dievkalpojumus, atbalsta draudzes aktivitātes.

Grupa ir Talsu LELB draudzes sastāvdaļa.

Talsu luterāņu Slavēšanas grupas sastāvs ir bieži mainījies. Kalpojuši - Raimonds Felšs, Andris Oklāns, Elīna Sakniņa, Elīna Mierkalne, Jānis Garsils, Uldis Garsils,  Ilze Dzene, Nauris Ozolnieks, Mareks Ignats.

Mēs esam pateicīgi jums par kopdarbu, ieguldījumu grupas attīstībā, atbalstu, padomu. Jūsu stādītajam "mūzikas kokam" spēcīgas saknes, tas zaļo un nes augļus. Paldies.

LINKITalsu LELB draudzes Slavēšanas grupas CD - "Autordziesmas" iespējams iegādāties Talsu LELB baznīcā un draudzes namā – sekretāre Baiba Rozentāle – Tel.: + 371 29392287, +371 63224251.

Talsu LELB draudzes Slavēšanas grupas menedžeris un administrators - Mārtiņš Ķīvičs - Tel.:+371 26556907, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Google Translate

NURME – 2014